Proof of Brain ЧаПи

Зміст

Що таке Proof of Brain?

Proof of Brain is a blockchain based social network community - powered by Hive.

Proof of Brain is home of free speech and rewarding communities for content creators.

Project is founded by @good-karma in August 2016 as an alternative social network that's uncensored, user controled, immutable and opensource. Currently there are many independent and voluntary contributors wanting to keep vision and spirit of free speech.

Proof of Brain helps onboarding masses into Blockchain technology where users are getting paid for their time, resources and learn while enjoying social aspects of blockchain. Through ease of use, users not only learn but also become investors, innovators of the new internet.

What's the difference from other Social Networks?

The primary difference, Proof of Brain is based on a blockchain which means content is immutable and uncensorable. You own your community and account, nobody but you have full control of your data. Empowering true free speech. Proof of Brain is also opensource, rewarding and innovative, built and owned by users. Aspire for greatness!

Чому б я обрав Proof of Brain?

Спеціальний набір функцій, який дає вам можливість створювати, надихати свою аудиторію та спільноту. Мобільний додаток Proof of Brain, дає вам змогу бути завжди у мережі. Застосовуючи комп'ютерний додаток, ви завжди будете отримувати вміст без цензури прямо з блокчейну, а веб-сайт охоплює тисячі читачів по всьому світу з найкращим рейтингом вмісту в пошукових системах. Сучасні заходи безпеки, завдяки яким ваші ключі завжди залишатимуться зашифрованими та недоступними для недоброзичливих людей. Швидкий та гарний веб-сайт, допомагає вам бути відкритим в Інтернеті та отримати доступ до вашого вмісту, отримати вірних послідовників та читачів. Створіть свою спільноту сьогодні разом з Proof of Brain та скористайтеся перевагами технологій блокчейну, що розвиваються без цензурованого вмісту зі справжньою свободою слова!

Що таке Hive блокчейн?

Hive - це блокчейн, розроблений як швидка, безоплатна, децентралізована, нецензурована платформа для додатків Web 3.0 із вбудованими функціями, де зацікавлені сторони можуть заробляти винагороду та стекаючи їх, інвестуючи, публікуючи, граючи в ігри, торгуючи - все без будь-якої середньої людини (децентралізована). Токени на блокчейні Hive під назвою HIVE, HIVE DOLLARS, HIVE POWER(сила).

Як працює Proof of Brain?

Proof of Brain зберігає та зчитує дані з блокчейну, а отже, дані є доступними та без цензури. Proof of Brain винагороджує творців вмісту вбудованим механізмом стимулювання блокчейну, жетонами (HIVE, HIVE ДОЛАР, HIVE СИЛА), а також балами. Токени можна купувати та продавати на основних біржах криптовалют (наприклад, Binance, Bittrex). Бали можна використовувати на платформі та торгувати за товари, послуги.

Як приєднатися до Proof of Brain?

Go to https://signup.hive.io and create an account. After signup you will receive email with further instructions. Your password is your master password to your account. Please store it safely, if you loose your password, you ultimately loose access to your account and your funds. Accounts cannot be deactivated or deleted, account names can not be changed as well. The account along with all of its activity is permanently stored in the blockchain. Without password, accounts cannot be restored, store your keys safely.

Як увійти в Proof of Brain?

Ви можете увійти в Proof of Brain, використовуючи своє ім’я користувача та головний пароль або за допомогою активних приватних ключів. Ми дуже серйозно ставимося до безпеки, тому ми ніколи не зберігаємо ваші приватні ключі у мобільному додатку, вони зашифровані додатковим PIN-кодом на ваш вибір, на веб-сайті ми теж ніколи не зберігаємо паролі. Ви також можете використовувати Hivesigner OAuth2 - це служба автентифікації для полегшеного входу з можливістю керувати та виконувати дії.

Як зробити свій внесок в Proof of Brain?

Наші чудові ентузіасти, які допомагають нам формувати Proof of Brain. Ви можете стати частиною цього великого руху, приєднавшись до нашої команди перекладачів: Веб-сайт, Мобільний додаток або ви можете сприяти розвитку: вашими ідеями, розробками, дизайном чи навичками соціальних медіа. Ми намагаємося зробити все, що в наших силах, щоб підтримати наших ентузіастів!

Як працює реферальна система на Proof of Brain?

Реферальна система проста, ви можете запросити своїх друзів, додавши своє ім'я користувача в це джерело https://ecency.com/signup?referral=username та поділіться ним з друзями. Як тільки ваші друзі приєднаються до Proof of Brain та отримують їхні перші 250 балів, то ви отримаєте 100 балів. Немає обмежень щодо рефералів та їх нагород.

Що таке Proof of Brain бали і як їх використовувати?

Proof of Brain Бали постійно видобувається та винагороджується усіх користувачів за різні соціальні види діяльності, які вони виконують на веб-сайті, мобільному або комп'ютерному додатку. Бали можна використовувати для підсилення вмісту, або можна навіть передати чи подарувати іншому користувачеві. Ви також можете придбати бали за допомогою наших мобільних додатків.

Звідки беруться ці токени?

Мережа Hive постійно створює нові цифрові токени, щоб нагородити творців та кураторів вмісту. Деякі з новостворених токенів передаються користувачам, які додають цінності платформі, розміщуючи, коментуючи та голосуючи за дописи інших людей. Залишок розподіляється власникам HIVE СИЛИ та свідкам, які захищають блокчейн.

Яким чином працює просування дописів?

Сприяння вмісту на Proof of Brain є найпростішим. Proof of Brain бали використовуються для просування вмісту за 1, 2, 3, 7 чи 14 днів, щоб отримати більше впливу. Створені дописи перемішуються у стрічці, всім користувачам мобільного додатку, на Пк та на веб-сайті. Немає жодних обмежень, будь-який допис можна просувати для отримання більшої уваги аудиторії та їх залучення. Ми маємо право на видалення дописів зі списку просувань, якщо це порушує певний етикет Інтернету.

Чи може гість писати дописи на сайті?

Писати дописи на Proof of Brain легко та просто, треба тільки Зареєструватися, щоб відкрити власний блог або створити спільноту, після чого зможете почати публікувати ваш вміст.

Чи можу я попросити додавання зворотного посилання на мій сайт від команди Proof of Brain?

Увесь вміст на нашому сайті створюється нашими користувачами, ми не змінюємо або ж не додаємо зворотні посилання. Ви можете зв'язатися з автором допису або ж зареєструйтеся, щоб відкрити власний блог, спільноту аби публікувати статті, які створюватимуть посилання безкоштовно.

Content source labels, what are those?

Content source helps you understand how content was published. In some cases you may see a third-party client name, which indicates the Content came from a non-Proof of Brain application. Authors sometimes use third-party client applications to manage their blogs, communities. Third-party clients are software tools used by authors and therefore are not affiliated with, nor do they reflect the views of, the content. Content can be directly created by humans or, in some circumstances, automated by an application.

Як переказувати токени блокчейну?

Після входу, ви знайдете сторінку Гаманець в заголовку веб-сайту, в додатку для комп'ютера чи на сторінці профілю, нижня панель навігації в мобільному додатку. На сторінці гаманця ви можете розпочати передачу будь-якого токена, який ви утримуєте для іншого користувача або обмінні рахунки, клацніть на стрілці поруч з вашим балансом і знайдіть операції переказу. Переказ є незворотній, тому що вони зареєстровані на блокчейні, обов'язково впевніться у правильності імені отримувача (повернення коштів є технічно неможливим).

Як можна поглянути на винагороди за допис?

У розділі Гаманець (у верхньому куті праворуч на веб-сайті чи додатку для комп'ютера або в нижній панелі навігації у мобільному додатку) ви можете побачити винагороди за курацію (винагороди, отримані за голосування дописів, коментарів) та винагороди автора (винагороди, отримані за ваші власні публікації дописів та коментарів)

Ви також можете переглянути ту саму інформацію для інших користувачів, відвідавши їхній профіль гаманця.

Коли я можу отримати винагороду?

Дописи та коментарі залишаються активними протягом 7 днів, а винагорода коливається залежно від голосів та ціни токену на ринку, тому винагороди приблизні, як очікувані винагороди. Коли період закінчиться, очікувані винагороди зміняться до фактичної винагороди, і ви можете претендувати на зароблені нагороди. У вашому гаманці натисніть кнопку "Отримати винагороду", щоб зарахувати токени до вашого рахунку.

Як працює ДВФ (DHF)?

Будь-хто може створити пропозицію і переконати спільноту проголосувати за неї, аби отримати фінансування. Перед створенням пропозиції, треба мати нормальний допис, він повинен бути опублікований у блокчейн і рекомендується зібрати відгуки перед створенням пропозиції. Створення пропозиції має більшу комісію за 10 HBD + 1 HBD за кожен день, це триває протягом 60 днів.

Коли пропозиція досягне певного порогу підрахованих голосів, вона почне отримувати кошти щогодини. Якщо пропозиція опускається нижче порогового значення, система зупинить фінансування цієї пропозиції. Ви можете голосувати за стільки пропозицій, за скільки забажаєте, і немає меж. Пропозицію не можна редагувати, але можна видалити/зняти, автором.

Що таке кредитні ресурси?

Передача на блокчейні Hive має нульові збори, обмеження ставок на транзакції використовуються для захисту блокчейну від спам-атак. Кожна дія, яку ви вживаєте у блокчейн буде споживати невелику кількість ресурсних кредитів. Це включає публікацію, коментарі, голосування, переказ токенів тощо, перегляд вмісту не споживає кредитних ресурсів.

Кожен користувач має обмежену кількість кредитних ресурсів, які використовуються щотижня. Чим більше транзакцій користувач здійснює, тим менше ресурсів вони будуть мати у залишку (до поки вони не будуть відновлені). Користувачі, які мають більше Hive cили, мають більше запас кредитних ресурсів.

Якщо у вас закінчилися кредитні ресурси, ви не зможете здійснювати транзакцію з блокчейном, доки ваші ресурсні кредити не відновляться (це відбувається автоматично, впродовж доби) або ви можете отримати додаткову Hive силу для збільшення кредитих ресурсів, або ви можете попросити про підсилення вашої обліковки у Proof of Brain для отримання тимчасової делегації.

Що вважається спамом чи зловживанням?

  • Плагіат публікацій або скопійований вміст.
  • Залишення майже однакових або суттєво подібних коментарів до кількох публікацій.
  • Використання тегів, не пов’язаних із публікацією.
  • Загрожуючи користувачам будь-яким типом фізичного насильства.
  • Не цитування джерел при використанні чужого матеріалу.
  • Розміщення вмісту "не безпечно для роботи" без використання тегу "nsfw".
  • Шахрайство чи шахрайські пропозиції.